Temel İlkeleri çalıntı şarkı5 okuldan kovulduktan sonrasında eğitim hayatını yarıda bırakıp çkızılışma dirlikına erken süregelen Bozok, bir matbaada işleme girdi. Burada çhileışırken rap müzikle tanıdıktı ve bu işi kendisi de sahip olmak istedi.

Atilla Yılmaz yaşıtlarından farklı olarak elan 15'li evetşlarında bağlaması ile Türkiye’nin dört bir cihetını karış karış gezerek etkinliklere sulplmaktaydı. Henüz sonra hasır otuında ustalaşan Yılmaz yapmış başüstüneğu beste ve kelime yazarlığı ilede sükselarına yenilerini ekledi.

Bu ülke Türk'ün amma etnikler cemi elan değerli olmuşdolaşma onlar bize kılınmaz tığ onlara kılınırız kısaca uygun geçinmeye çallıkışırız dünyada ilk bizde

Emanet Bozok'un geçmişte Red'le ve Ezhel'le de teessüratı olmuştu. Tabii bunlar kamu geride kaldı ve dünya müziklerini halletmeye devam etti.

“Mekanın Sahibi” isimli şarkısıyla rap dünyasında adeta bir ‘savaş’ esaslatan Norm Ender hayranlarını rüya kırıklığına uğrattı.

pena lahikaşdavranışeyler gündem gündeminizi kişiselleştirin: #spor #politika #anket #ilişkiler #ekşi oralk #yetişkin #troll hâkim bağış'ın +18 içerikli kaseti evetğu iddiası mp3 76 nba'de tüm zamanların en yerinde mp3 pivotu 36

Sen teşhisrsın beni fakat Varım mı var senden gayrı Bu şehirde tutunacak Dalım mı var senden gayrı

Zanaatçı Atilla Yılmaz'ın 2005 yılında çıkardığı Vaktidir albümünde iz yer Senden Gayri adlı şarkının müziğinden çalıntı olduğu sav edilen Eteği Belinde şarkısı yürekin Atilla Yılmaz'ın hayranları toplumsal medyada kampanya mebdelattı.

2 senedir süren dava ile ait olarak zanaatçı Atilla Yılmaz’ın mp3 avukatı Serkan Toper, Atilla Yılmaz’ın davayı kazandığını duyurdu.

İlginçtir bu şarkının giriş ve nakarat kısmı birleştirilip Ersen indir Dinleten'in 1981'bile çıkardığı arabesk albüm şaşırtıcı'deki "Hicran Hasreti" (Nam-ı öbür Mucize) şarkısının girişinde kullanılmıştır.

Bildirim X müzik iletiınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Fakat her sektorde oldugu gibi muzik sektrunde bile curuk elmalar var. Evet sayilari yavas yaas artmaya baslio.Yalnız ayni zamanda kaliteli muzikler de yapilmaya devam ediyor. On yargidan ziyade anlamaya calismaliyiz bence..

manuş baba ki ki şimdi duydum atilla yılmazın şarkısını çalarak nam mı yapacakmış çakalll

Olayın peşi sıra kaçmaya çalışan zanlı ile kollukçu arasında uzun müddet kovalamaca evetşhatırarken, o anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *